Yılbaşı İçin Sevdiklerinize Alabileceğiniz İlginç Teknolojik Hediyeler

Son teknoloji ile donatılmış yılbaşı hediyeleri burada!

2019’un son günlerini, saatlerini ve hatta dakikalarını yaşarken, sevdikleriniz için yılbaşı hediyeleri telaşına düştüğünüzü duyduk ve hemen hemen herkesin gönlünü fethedecek birbirinden ilginç teknolojik aletlerden oluşan hediye seçeneklerimizi sizler için derledik.

2010’lu yılları artık geride bırakırken, teknolojinin seviye atlamaya başladığı yıllara “merhaba” demenin heyecanıyla sizlere ileri teknolojik detaylarla döşenmiş yılbaşı hediyeleri listesi hazırladık.

Listemizin içinde telefon ya da tablet gibi teknoloji aletlerinin yerine günlük hayatta kullanım alanları kısıtlı olsa da elimizin altında olduklarında epey işimizi gören ilginç teknolojik ürünler yer alıyor.

2020 yılıyla başlayacak olan Uzay Çağı’na giriş yaparken gönül isterdi ki sizlere uçan arabaların, çeşitli eğlenceli robotların olduğu bir hediye listesi sunalım…   

Listede şimdilik 2019 yılının son teknoloji aletleri yer alıyor. Şimdilerde proje aşamasında olan ve umuyoruz ki 2020 yılından sonra karşımıza çıkacak teknolojik ilerlemeleri maalesef listemize dâhil edemedik.

Lafı fazla uzatmadan bu yılbaşında sevdiklerinize alabileceğiniz hediye listemize hemen geçelim!

🎁 Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Köklerinin 1993 yılına gittiğini öğrendiğimizde şok anı yaşadığımız sanal gerçeklik gözlükleri son yıllarda ileri teknoloji güncellemeleriyle hepimizi kendi dünyasının etkisine alan cihazlar hâline geldi.

Özellikle oyun tutkunları için bambaşka bir dünya olan bu cihazlarla arkadaş ortamlarında keyifli vakitler geçirip kendi gerçekliğinizden kopabiliyorsunuz.

Büyükannelerimizin gördüklerinde şaşkınlıkla karşıladığı bu ileri teknoloji aletini, biraz paraya kıyıp yılbaşında gamer bir arkadaşınıza hediye ederseniz eminiz ki çok mutlu olacaktır. 🙂

🎁 Drone

Günümüzün en popüler oyuncakları arasında yer alan drone’lar son zamanlarda hepimizin gözdesi hâline gelmeye başladı.

Bu keyifli insansız hava aracını yılbaşında bir arkadaşınıza hediye edip birlikte yaratabileceğiniz bir hobi dünyası ile eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. 🙂

🎁Aksiyon Kameraları

Eğer spor hobilerine meraklı bir arkadaşınız varsa ve yılbaşında ne hediye alacağım diye düşünüyorsanız, son yılların en büyük teknolojilerinden olan aksiyon kameraları bunun için biçilmiş bir kaftan.

Su altı görüntüleri için oluşturulmuş muhteşem teknolojisinden tutun, motor tutkunlarının her anına tanıklık edebileceği birçok özelliği ile son yılların oluşturulmuş en iyi teknoloji aleti.

🎁 Tablet Desteği

Konu teknoloji ve türevleri olunca teknolojik aletleri destekleyen aksesuarlara olan merak da son yıllarda gittikçe artmış durumda.

Teknolojiyi bir yaşam biçimi hâline getirmiş tüm eş ve dostlara alınabilecek en tatlı hediyelerden biri de bu minik ama bir o kadar da kullanışlı tablet destekleri.

Teknolojiyi konforlu bir hâle getirebilecek bu tatlı aksesuarları yılbaşı hediye listenize düşünmeden ekleyebilir ve hediye seçeneklerinizi buradan görüntüleyebilirsiniz. 🙂

🎁 Enerji Ölçer

Son zamanlarda hemen hemen her eve girmeye başlayan enerji ölçerler tüketilen enerjiyi doğru tespit etmesiyle hepimizin bir numaralı ürünü olmaya başladı.

Enerji konusunda farkındalığın artmasıyla popüler hâle gelen bu aletlerle gereksiz enerji tüketimini ortadan kaldırabilirsiniz.

Enerji tüketimi konusunda farklı bir hediye seçeneği sunmak isteyenler ya da evdeki tüketimlerini kontrol altında tutmak isteyen eş dost için Tek Tıkla Tasarruf ürünü olan enerji ölçeri indirimli hâlde kapıp hemen hediye edebilirsiniz. 🙂

🎁 Philips Smartsleep Göz Bandı

Philips’in geçen sene uyku problemi yaşayanlara özel geliştirdiği göz bandı, ilginç özellikleriyle hepimizin dikkatini çekmişti.

Klinik testlerle onaylanan bu muhteşem cihaz, uyku kalitesini arttırırken bir yandan da sabah zinde uyanmanızı sağlıyor.

Uyku problemi yaşayan yakın bir tanıdığınız var ise ileri teknolojik özelliklerle donanımlı bu aleti alarak problemi ortadan kaldırabilir ve bu unutulmaz hediye ile gönlünü fethedebilirsiniz.

🎁 Electricfoxy Ping

Vee sıra geldi listenin en ilginç hediyesine. Ne yalan söyleyelim bize birileri bu hediyeyi verse karşılığında ne alsak diye kara kara düşünür yine de bir seçenek bulamazdık.

Bir kıyafet düşünün ki 2010’lu yılların son teknolojisiyle donatılmış ve Facebook hesabınızla kablosuz iletişim kuran muhteşem fonksiyonları olan bir alet.  Kapşonunuzu açıp kapattığınızda Facebook durumunuz güncellenirken, omuz kısmında bulunan minik titreşim butonu ile anlık mesajlarınızı da algılayabiliyorsunuz.

Electricfoxy firmasının Ping ismini verdiği bu teknolojik ürün, şimdilik geldiğimiz son noktaya kadar bütün imkânlarını sunuyor.  Eğer aklınızda çok sevdiğiniz bir arkadaşınıza ilginç teknoloji ürünü almak var ise bizce bu epey işinizi görür. 🙂

Ürünü almayı düşünmese de merak edenler tüm detayları burada bulabilirler.

🎁 La Roche-Posay My Skin Track UV Sensörü

Giyilebilir teknoloji alanında son zamanlarda yapılan yenilikleri takip etmekte güçlük çekerken, içlerine son zamanlarda öyle bir marka girdi ki bu sefer biz de hayrete düştük!

Bir kozmetik devi olan La Roche-Posay giyilebilir teknoloji ile kozmetiği birleştirdi ve bizlere yılbaşında hediye alternatifi sundu.

La Roche-Posay‘in giyilebilir teknoloji ve kozmetik alanını birleştirdiği My Skin Track UV Sensörü cilt sağlığını kontrol etmeye yarayan bir cihaz.  Birçok özelliğiyle bizlere hayrete düşüren bu teknoloji harikası cihazı sevdiklerinize almamak için bizce hiçbir nedeniniz yok. 🙂

Bonus: Hediye seçenekleri arasında teknoloji ürünleri olmayanlar için hazırladığımız el emeği göz nuru hediye seçeneklerimize de buradan göz atabilirsiniz. 🙂

Yorum yapmak ister misin? :)