Yay Burçlarında Güneş Tutulması! Aralık Ayı Burç Yorumları

Yılın son ayındaki burç yorumlarınız Vedic Astrolog Kayhan Ergezen tarafından sizler için hazırlandı! Ay burcu yorumlarınızın detaylarına geçmeden önce aralık ayında yaşayacağınız gezegensel etkilere hep birlikte göz atmaya ne dersiniz?

2020 yılında değişime hazır olun!

2019’un son ayına girdiğimiz bu günler, aslında 2020 öncesinde derin bir nefes almamız için bize iyi gelecek.

Son yıllarda yaşanan gelişmelerden daha güçlü etkileri barındıracak olan 2020, hiç hesapta olmayan ve planlamadığımız konularla hepimize yeni gündemler sunacak.

Bu ay sizin ayınız yay burçları!

Aralık ayına daha detaylı bakacak olursak, 26 aralık hem ayın en kritik günü, hem de 2020 yılında yaşayacağımız dönüşümün tetikleyicisi bir gün olacak. Yaşayacağımız yeni ay dönemi 9 derece yay burcunda gerçekleşecek.

Özellikle yükseleni veya ay burcu yay olanlar, bu tutulmanın etkilerini daha güçlü bir şekilde yaşayacaklar.

12 aralıkta boğa burcunda yaşayacağımız dolunay ekonomi açısından oldukça verimli sonuçlar ortaya çıkartacak. 15 aralıkta ise Venüs oğlak burcuna geçerek yıl sonuna kadar ekonomi arenasında dünyayı destekleyecek.

Tutulmadan bir gün önce yani 25 aralıkta ise mars akrep burcuna geçerek şubat ayı başına kadar tutulma ile birlikte yeni sürprizler ve küresel olarak yeni gündemler yaratacak.

Sıra geldi Vedic Ay burçlarına göre aralık ayında hayatımızda tetiklenebilecek konuları genel hatları ile ele almaya! Burç analizlerine geçmeden önce hatırlatmak isteriz ki; daha detaylı analizler ve 2020 yılı kişiye özel analiz isteyenler Vedic Astrolog Kayhan Ergezen’e sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilirler.

En Karmaşık Burç: Koç

Aralık ayında karışık sonuçlar elde edebilirsiniz sevgili koç burçları. İlk yarıda çok fazla çalışma baskısı ve itibarınızla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Üst düzey yetkililerinizle bazı yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

Sular bulanık olsa da yolunu bulacaksın sevgili Koç!

Pozisyonunuzda bir değişiklik olacak ve bu ayın üçüncü haftasından itibaren iş yükünüz azalacak. Bu süreçte iş yerinizde iletişime özen göstermelisiniz.

Finansal olarak iyileşme yaşayacaksınız. Beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz.

Aralık ayı içinde araba sürerken veya seyahat ederken kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Bu ay içinde bazı sağlık problemleri de yaşayabilirsiniz.

Ayın üçüncü veya dördüncü haftasında aile üyelerinizle birlikte uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

En gergin Burç: Boğa

Aralık ayı içinde sizi engel, gerilim ve zorlanma bekliyor. Bu ay boyunca depresif ve sinirli kalma potansiyeliniz yüksek olacak. Kariyer anlamında da birçok zorluk yaşayabilirsiniz. Çok fazla iş yükünüz olabilir ve bu ay içinde bir süre başka yerlerde çalışmak zorunda da kalabilirsiniz.

Kimseye şikâyet etme Boğa!

Olumsuz etkiyi azaltmak için üst düzey yetkililerinizle ve diğer arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ekstra çaba göstermeniz gerekebilir. Bu aşamada işinizle ilgili herhangi bir önemli karar almayın; aksi hâlde bu durum bir başarısızlıkla sonuçlanabilir veya gereksiz sorunlar ortaya çıkabilir.

Aralık ayı içinde ilişkilerinizde uyum ve karşılıklı anlayışı yakalamak kolay gözükmüyor.

İkizler

Aralık ayı içinde çok fazla çalışma baskısı yaşayacağınızdan ve hiç kimse işinizle ilgili olarak sizi desteklemeyeceğinden daha fazla zorluk yaşayacaksınız. Pozisyonunuzda bazı değişiklikler olabilir hatta bununla bağlantılı olarak bir yolculuğa da çıkabilirsiniz.

Bu ay içinde kazancınızda bir artış yaşayabilirsiniz. İşinizi genişletmeyi planlıyorsanız, ilk iki haftada işleme başlamak daha iyi olacak.

Yengeç

Ay burcu yengeç olanlar için aralık ayı oldukça güzel geçecek. İşinizde daha iyi zaman geçirecek ve bu ay içinde bulunduğunuz pozisyonda terfi veya iyileştirme alacaksınız. Ayrıca, üst düzey yetkilileriniz ve astlarınızdan da destek alacaksınız.

Aralık ayında kariyerinizde ani bir değişiklik de yaşayabilirsiniz. Fikirleriniz ve projeleriniz adınızın duyulmasını sağlayabilir.

Dikkat!

Parasal anlamda karışık ve zor bir ay yaşayabilirsiniz. Geliriniz tatmin edici olsa da aile içindeki harcamalarınız artma eğiliminde olabilir.  Bunun yanında evinizdeki atmosfer keyifli olacak ve aile üyeleri size tam destek verecek.

Aslan

Aralık ayı içinde karışık sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ama hiç dert etmeyin!

Kariyer ve aile ilişkileri açısından iyi bir ay yaşayacaksınız. İş yerinde stres ve iş yükünüz bu ay azalacak. Ayrıca üst düzey yetkililerinizden destek alacağınız bir döneme gireceksiniz. İş stresiniz azalacak ve kendinize vakit ayırabileceksiniz. İş arayan bazı aslan burçları ise bu ay içinde yeni bir iş bulabilirler.

Eşinizle ilgili özel hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız, bu sorunlar sizin öfke kontrolünüze paralel olarak büyüyebilir, dikkatli olmakta fayda var! Aralık ayı içinde annenizin sağlık durumları da gündeme gelebilir.

En Dikkatli Olması Gereken Burç: Başak

Aralık ayı içinde iş yerinizde daha akıllıca çalışmalısınız. Ayrıca bu ay içinde işle ilgili bazı yolculuklarınız da olacak. Özellikle meslektaşlarınızla iletişime geçerken dikkatli olmalısınız çünkü bazı yanlış anlaşılmalar ve aleyhinize olumsuz konuşmalar olabilir.

Bu ay içinde önemli girişimlerinizin çoğunda başarı elde edeceksiniz. Aile içerisinde ise bazı keyif kaçıran sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun için kardeşlerinizden destek alabilirsiniz.

Değişim Yaşayacak Burç: Terazi

Aralık ayı terazi burçları için oldukça iyi geçecek bir ay olacak. İş yerinizde tatmin edici bir dönem yaşayacaksınız. Bu ay sizin lehinize bazı değişiklikler ve promosyonlar olabilir. Daha az iş stresi yaşayacaksınız ve bekleyen işler sona erecek.

Başarı ve mutluluk ay boyunca yanınızda olacak!

Güç, canlılık ve zindelik ile dolu olacağınız bir ay içindesiniz. Yeni bir işe girmeye çalışan veya iş değiştirenler bu ay istedikleri sonucu alacaklar. Bu ay içinde ayrıca gelirinizde de bir artış olacağından ötürü finansal olarak güçleneceksiniz.  Evinizdeki genel atmosfer de hoş ve uyumlu olacak. Ayrıca bu ay her zamankine oranla daha çok seyahatiniz olacak.

Akrep

Bu ay akrep burçları için de iyi bir ay olacak. İşinizde ve girişimlerinizde başarılı olacaksınız. Kariyer anlamında bu ay iyi bir başarı elde edeceksiniz. İş yükünüz artacak ve bu sizde strese neden olacak ama aynı zamanda konumunuzda ve itibarınızda bir yükseliş göreceksiniz.

İhmaliniz nedeniyle üst düzey yetkililerinizle ilgili ufak tefek sorunlar yaşanabilir, bu nedenle işinize konsantre olun, aynı zamanda üst düzey görevlilerinize karşı nazik olun.

Ayın son iki haftası maddi olarak daha sağlıklı olacağınız bir döneme gireceksiniz. İş yükü nedeniyle sırt ağrıları konusunda da dikkatli olmalısınız. Ayrıca bu ay yeni bir proje başlatabilirsiniz.

En Stresli Burç: Yay

Aralık ayı içinde işlerinizde daha fazla sorumluluk ve iş yükü altında olacaksınız. Temelde bu ayın ilk yarısında çok stresli olacak ancak ikinci yarısı biraz daha iyi zaman geçireceksiniz.

İş değişikliği için iyi bir zamanda değilsiniz!

Aralık ayı içerisinde rakiplerinizin ve düşmanlarınızın sizinle ilgili söylemlerine dikkat edin. Harcamalarınız kontrolden çıkabilir. Aile hayatınız ise bu ay oldukça iyi olacak. Eş ve çocuklarınız sizi destekleyecek. Çok fazla zihinsel stres yaşayacağınız bir dönemde olabilirsiniz bu da mide ve sırtla ilgili bazı küçük sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir.

Oğlak

Aralık ayının ilk yarısında bekleyen çalışmalarınız tamamlanacak ve daha rahat bir süreç yaşayacaksınız. İkinci yarıda ise beklenenden daha fazla harcama etkisine dikkat etmelisiniz.

İş yerinizde bazı yanlış anlaşılmalar ve gereksiz sorunlar yaşayabilirsiniz, bu aşamada iletişime dikkat etmelisiniz.  Aralık ayı içinde önemli girişimlerinizin çoğunda başarı elde edeceksiniz. Ancak üçüncü haftadan itibaren işler olumsuz yönde değişecek, bu yüzden ilk iki hafta içerisinde tüm önemli çalışmalarınızı tamamlamalısınız.

Kova

Özellikle iş hayatınızda başarılı olacağınız aralık ayı, sizin için oldukça iyi sonuçlar getirecek. Kariyer alanında bu ay ilerleme yaşayacaksınız. Ayrıca bu aşamada yöneticilerinizden de destek alacaksınız. Ay içinde terfi gibi durumlar da yaşayabilirsiniz. Yeni bir proje başlatmak için de oldukça uygun bir zaman.

Bu ay içinde yaşayacağınız tek sorun fiziksel olarak yorgunluk ve hastalık olacak. Kazalara karşı ekstra dikkat etmelisiniz.

Balık

Aralık ayı ay burcu balık olanlar için oldukça iyi geçecek. Bu dönemde yaşayacağınız her türlü ilişki size fayda sağlayacak. Sosyal olmak ve bu ilişkilerinizi lehinize kullanmak için çok doğru bir zamandasınız.

Kariyer olarak bazı iyileşmelerin başladığı bir dönemdesiniz. Ayın ilk yarısında verimli bir yolculuk planlayabilirsiniz. Bu ay içinde iş yerinizde ya da kariyerinizde beklenmedik bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Bu değişim ise size önümüzdeki dönem büyük fayda sağlayacak.

Aile ve eş ile ilişkileriniz bu ay oldukça keyifli gözüküyor. Bu ay evde bir kutlama ya da seremoni olabilir. Bu ay sindirim sistemi ile ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

BONUS: Geçmiş ayların burç yorumlarına bakabilmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. 🙂 Gelecek ay 2020 yılını değerlendireceğimiz burç yorumlarında görüşmek dileğiyle, hepinize şimdiden mutlu bir yıl dileriz. 🙂

Yorum yapmak ister misin? :)