Yabancı Dil Öğrenerek Hayatınıza Yön Vermeye Hazır Mısınız?

Sektör dinamikleri hızlıca değişirken, siz de derin bir soluk alıp kariyer hayatınızda yeni bir strateji belirlemeye veya yabancı dil öğrenmeye ihtiyacınız olduğunu hissediyor musunuz?

Doğru zamanda, doğru yerde, doğru satırları okumaktasınız çünkü size çok güzel bir haberimiz var! Sizler için Denizli Bemar Kariyer & BritishTown Yabancı Dil Okulu Denizli Şube Müdürü Pınar Koç ile görüştük ve konu hakkında merak edilen soruları derlerdik. Sizleri söyleşimiz ile baş başa bırakıyor, keyifli okumalar diliyoruz.

-Faaliyet alanlarınız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Denizli Britishtown Dil Okulu olarak 7-14 yaş çocuk grubu, genel İngilizce, sınav İngilizcesi (YDS, LYS 5, IELTS, TOEFL, hazırlık atlama) Almanca ve Rusça dersleri vermekteyiz.

Denizli Bemar Kariyer Okulu olarak ise insan kaynakları, dış ticaret, e-ticaret, bilgisayarlı muhasebe, satış/pazarlama, bilgisayar işletmenliği, Autocad/grafik/web tasarım alanlarında kurumsal eğitimler vermekteyiz.

-En sık tercih edilen eğitiminiz hangisi?

Yabancı dil eğitimleri, sınav İngilizcesi ve kariyer eğitimleri, en sık tercih edilen eğitimlerimiz arasında.

-Eğitim sonu sahip olunan sertifikaların geçerlilik ve kabulü hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz?

Yabancı dil eğitimlerimizde genel kurlarda vermiş olduğumuz sertifika, tüm Avrupa ülkelerinde geçerlidir. Bemar Eğitimlerinde ise hem Bemar sertifikası hem de Milli Eğitim Bakanlığı sertifikası vermekteyiz.

-Eğitim programlarınıza ait zaman dilimlerini öğrenebilir miyiz?

Yabancı dil eğitimlerimiz, yaz ve güz dönemlerinde gerçekleşiyor. Çocuk gruplarımızda yaz ve kış dönemlerimiz mevcut. Bemar eğitimlerinde ise yıl içerisinde sürekli sınıf açıyoruz.

-Eğitmen seçimi konusunda ölçütleriniz nelerdir?

Eğitmen seçimlerinde, genel merkezimiz olan İzmir’in belirlediği kriterlerde eğitmen alıyoruz. Öğretmenlik belgesi olması ve kurum kültürümüze vizyonu ile katkıda bulunacak olması öncelikli tercihimiz.

-Bemar ile henüz tanışmamış adaylarınıza vereceğiniz bir mesaj var mı? Kariyer planı yapan adaylar, neden Bemar’ı tercih etmeli?

Kişinin kariyer planlamasında Bemar Kariyer Okulu’nu, başlangıç noktası kabul ediyoruz. Katılımcılarımıza kurs bitiminde referans mektupları yazıyoruz. Ek olarak, havuzda bulunan açık pozisyonlara yönlendirebiliyoruz. Bunun gibi çok çeşitli katkı sağlayacak seçenekler sunuyor ve ufuklarını aydınlatmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Aydem Kart üyelerine % 10 indirim oranı sunan kampanyamıza web sitemizden veya mobil uygulamamız aracılığı ile ulaşabilir, diğer kampanyalarımıza göz atabilirsiniz.

** En güncel içerikler ve eğlenceli tesler için #Blognot‘u takip etmeyi unutmayın! 🙂

Yorum yapmak ister misin? :)