Burç Yorumlarını Merak Edenler Buraya! Temmuz Yorumları

1476x1054 pixel blognot mart ayı burç

Burç yorumları ile karşınızdayız !

Tutulmaların hayatımıza farkındalık katacağı bu ay, Venüs ve Güneş’in Rahu ile birleşimi ve Merkür’ün geri hareketi,  ilişkiler başta olmak üzere, herkesi kendi burç haritasında zorlayacak!

Daha önce Satürn ve Ketü’nün bizleri 27 marttan beri etkisi altına aldığına değinmiştik.

Temmuz Ayında İki Tutulmanın Daha Etkisi Altında Kalacağız!

Temmuz ayındaki ilk tutulma 2 temmuzda ikizler burcunda gerçekleşirken, 16 temmuzda ise oğlak burcunda kısmi bir ay tutulması yaşayacağız.

22 temmuza kadar Venüs, Satürn’ün kötü şekilde etkilediği ikizler burcunda Rahu ile birlikteyken, Venüs ve Rahu’nun tam birleşimi, 17 temmuzda ikizler burcunda 23 derecede gerçekleşecek.

Merkür 9 temmuz itibariyle yengeç burcunda geri hareketine başlarken, 31 temmuza kadar bizleri içsel güvensizliklerimiz ile sınayacak. Yaşadıklarımızı kaldırmak her zamankine göre daha zor olacak. Karar verebilmek daha fazla zorlaşacağı için stres yoğunluğu artacak.

Temmuz ayında yaşayacağımız tutulmaların burç durumlarına özel etkilerine geçmeden önce hatırlatmak isteriz ki; bu etkiler gezegen dönemine (Dasha) göre aynı burçta olan kişiler ile farklı etkiler doğuracaktır. Daha detaylı bir analiz almak istiyorsanız Vedic Astrolog Kayhan Ergezen’in sosyal medya hesabını takibe alın deriz. 🙂

O zaman hazırsanız bu ayın burç yorumlarına hep birlikte bakalım!

koç burcu blognot

En Sosyal Burç: Koç Burcu

Ruh halinizdeki huzursuzluk, ay boyunca sizi rahatsız edecek ve bu ayın ikinci yarısında daha fazla sorun yaratacak.

Bencil tutumunuzu geride bırakabilirseniz, ilişkileriniz gelişme gösterebilir. Bu dönemde sosyal ilişkilere yönelmek sizi daha fazla mutlu edecek.

giphy (2)

Kısa seyahatleriniz ayın ilk bölümünde iyi geçerken, ayın ikinci yarısında gerçekleştireceğiniz seyahatler biraz daha zorlu olacak.

Gayrimenkul anlaşmalarıyla ilgili problemleri ve problemlerden kaynaklanan maddi stresleri ayın ikinci yarısında burç durumunuza yansıyabilir. Yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla borç ilişkisine girmemelisiniz.

boğa burcu blognot

Boğa Burcu

Ayın ilk yarısında yakın ilişkiler ve aileyle olan anlaşmazlıklarda problem yaşarken, ikinci yarısında ilişkilerinizi sürdürmek için daha verimli bir dönem yaşayacaksınız.

giphy (3)

Ego çatışmalarına dikkat edin!

Bu ay, bilmediğiniz konulara para yatırmaktan kaçının ve başkalarına borç vermemeye özen gösterin.

Ayın ikinci yarısı ise yeni projelere başlamak için gayet uygun bir zaman olacak.

ikizler burcu blognot

İkizler Burcu

Sevgili ikizler burcu, Venüs’ün bu ayki transiti kendinizi güzel hissetmenizi sağlayacak.

İletişime dikkat edin!

Bu ay, düşüş burcundaki Mars ve geri giden Merkür sizi hatalı diyaloglara sürükleyebilir. Bu aşamada bencil olabilirsiniz, bu yüzden konuşurken iki defa düşünmelisiniz.

giphy (5)

Ayın birinci kısmında yolculuk yapmak gereksiz olabilir ve sizi ailenizden uzak tutmak dışında pek fazla sonuç vermeyebilir.

Yüz ve ağız bölgesinde yaşayacağınız hastalıklar sizleri rahatsız edebilir.

Bu ay israf yaratacak harcamalar ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu ay para konusunda oldukça riskli bir dönemden geçtiğiniz için, başkalarına borç verme konusunu iyi düşünün deriz.

yengeç burcu blognot

Yengeç Burcu

Zihninizi ve bedeninizi dinlendirecek bir ortam sağlayabilirseniz, sizin için verimli bir ay olacak.  Ancak günlük rutinlere odaklandığınızda zorlu bir ay olacak.

Düşüş burcuna geçen Marsla birlikte bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Genel olarak başkalarını ihmal etme eğiliminde olabilirsiniz.

Bu ay içinde başkalarıyla gereksiz çekişmelere girmez ve karşı cinsten yeni biriyle tanışıp vakit geçirirseniz temmuz ayı sizin için verimli geçecektir.

İş yerinde beklenmedik sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Biraz Dikkat !

Para kaybı ve gereksiz harcamalar bu ay yengeç burçları için riskler yaratıyor, dikkat edin.

giphy (4)
aslan burcu blognot

Aslan Burcu

Ayın ilk yarısında ilişkiler aracılığı ile bazı kazançlar sağlayabilirsiniz.

Temmuz ayında bazı konularda akrabalarınızdan yardım alacaksınız. Ev içinde konforunuz iyi olsa da eşinizle aranızdaki ilişkiye dikkat etmelisiniz.  Geçmişteki bazı olaylar tekrar gündeme gelebilir, bu da huzursuzluğa yol açabilir.

Ayın ikinci bölümünde bazı sırlarınız ortaya çıkabilir.

İş yerinde ortaklık kurmak için oldukça iyi bir dönem. Bu aşamada takım çalışmasına odaklanırsanız pozitif etkiler alabilirsiniz.

giphy (6)

Aslan burçları temmuz ayı boyunca hem borç verme hem de borçlanma işlemlerinden kaçınmalıdırlar.  Bizim tavsiyemiz tüm ay boyunca gereksiz harcamalardan da kaçınmaları yönünde.

başak burcu blognot

En Şanslı Burç: Başak Burcu

Başak burçları temmuz ayı boyunca başkaları ile işbirliği yapmak zorunda kalsa da, ayın ikinci yarısı daha şanslı bir dönem yaşayacaklar.

Evlilik süreçlerinde bazı gecikmeler olabilir. Eşiniz ile bazı küçük çekişmeler ayın ilk yarısında yaşanabilir, ancak bu durum ayın son zamanlarında iyileşme gösterecek.

İşlerinize odaklanma sorunu ve ilgisizlik, ilk yarıda çözülmesi gereken kilit bir konu.

giphy (7)

Başak burçları emlak işlemlerine de ay boyu dikkat etmeliler.

terazi burcu blognot

Cana Yakın Burç !:Terazi Burcu

Sevgili terazi burçları, temmuz ayında aile bireylerinizin sizden beklentilerine olabildiğince dikkat edin ve onlara anlayış gösterin.

Bu ay, yeni ittifaklar kurmak ve genel olarak arkadaş, aile ve eşlerle iyi vakit geçirmek açısından olumlu durumlar yaşayacaksınız.

İş arkadaşlarınızdan ayın ikinci yarısından itibaren kazançlar elde edebilirsiniz. Aile ve eşinizle ise ayın son haftasında sorunlar yaşayabilirsiniz.

Fazla strese kapılmayın!

giphy (8)

Ayın ikinci bölümünde stres ve kaygı yaşayabilir, fizyolojik olarak bu durumdan etkilenebilirsiniz.

akrep burcu blognot

Akrep Burcu

Temmuz ayının ilk bölümünde basit ego sorunları nedeniyle ortaklarla ya da eşlerinizle bazı kavgalar ortaya çıkabilir. Bunlar kontrolden çıkarsa ileriki dönemde aile yaşamında sorunlar yaratabilir.

Müjdemizi isteriz sevgili akrep burçları, bu aydan itibaren başlayan aşk ilişkileri uzun ömürlü olabilir.

Ayın ikinci bölümünde tatil ve yolculuk planları oldukça verimli geçebilir.

giphy (9)

Ay boyunca kas ve eklemlere dikkat edin ve kendinizi fiziki olarak çok fazla zorlamayın.

İş yerinizde kendinizi son 2 aydır çok rahatsız hissediyorsanız bu ay da bu sıkıntılar devam edecek. Çevrenizdekilerle fikir ayrılıkları nedeniyle kolayca tartışmalar yaşayabilirsiniz.

yay burcu blognot

Yay Burcu

Sevgili yay burçları, bu ay içinde eşinizle ego sorunları içerisine girseniz de, sürekli iletişim hâlinizde olmanız sizlere iyi gelebilir. Eşiniz ya da partnerinizle mülk edinme ve paylaşma konularında anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Romantik zamanlarınızı ise ayın son haftası yaşayabilirsiniz.

Ay boyunca yeme içme konularına dikkat etmelisiniz. Mide konularında bu ay hassaslaşabilirsiniz.

giphy (10)

İş alanlarınızda bu ay içinde denge ön planda olacak ancak spekülatif girişimler bu ay pek başarılı gözükmüyor. Yeni projelere başlama konusu da durum keza aynı şekilde.

Mahkemedeki davaların veya anlaşmazlıkların sıkıntılı bölümlerini çözmek için ilk yarıda göstereceğiniz çaba, bu ay etkili olacak.

oğlak burcu blognot

Dikkatlı Olması Gereken Burç : Oğlak Burcu

Temmuz ayı içinde oğlak burçları çevrelerindeki insanlardan yardım eğilimleri alabilir ancak bu yaklaşımlar onların vereceği olumsuz tepkilerle bozulabilir.

Ev ortamında bazı sorunlar yaşayabilirsiniz, biraz soğukkanlı olmakta fayda var!

giphy (11)

Partnerinizle ilişkinizin sınanacağı bir süreçtesiniz.

Bu ay sağlık açısından da sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle ayın ikinci yarısında kendinize çok dikkat etmelisiniz.

İş hayatında uzlaşma yoluna gitmeyi deneyimliyorsunuz ancak daha önce aldığınız kararlar nedeniyle hem partner hem de iş ilişkilerinizde çözülmesi gereken sorunlarla karşıya karşıya kalabilirsiniz.

Üzgünüz ki bu ay bazı konuları çözebilmek için taviz vermeniz gerekecek. Ama tabii ki mutlu son, ayın son haftası işler daha iyi bir hâl alacak.

kova burcu blognot

Kova Burcu

Bu ay, çocuklarınızın sizin ilginize ihtiyacı olacak ve onlara zaman ayırmanız gerekecek. Eşinizle iletişimde bazı sorunlar da gözüküyor. Bu sorunlar ayın sadece birinci yarısı sınırlı kalırken, ikinci yarısında ilişkiler açısından olumlu sonuçlanacak.

Ufak kazalar gündemde olabilir!

Araç kullanırken ve spor yaparken dikkatli olmalısınız. Ufak kazalar gündemde olabilir.

giphy (12)

İş alanlarınızda ise rakiplerinize karşı başarı elde edebilirsiniz ancak Mars’ın Yengeç burcundaki transiti cesaret ve girişim konusundaki motivasyonunuzu düşürebilir. Bu durum, daha az risk almanızı ve temkinli olmanızı sağlıyor. Ancak genel olarak iş alanlarınızda ayın ikinci bölümü sizin için daha iyi olacak.

Sanat ve iletişim alanlarında genel becerileriniz bu ay yükselişe geçerek bu konularda size iyi ve farklı bir başlangıç şansı getirebilir.

balık burcu blognot

Balık Burcu

Temmuz ayının ilk yarısında yakınlarınız ve sevdiklerinizle, ikinci yarısında ise çocuklar ve eşinizle sorunlar yaşayabilirsiniz.

Biraz dişinizi sıkın sevgili balıklar!

giphy (13)

Eşinizle ya da partnerinizle keyifli zaman geçirmeyi istiyorsanız, anlayışlı ve verici olmanız gerekiyor.

Bu ay eğlence konularında yaratıcı olabilir ve parti ya da eğlence organize edebilirsiniz.

giphy (14)

Bu ay içinde olaylara odaklanmak sorunlarınızı çözmeyecek, takılı kaldığınız sürece kaygı ve duygusal sorunlar devam edecektir.

Tembellik ve dengesiz eğilimler ikinci yarıda sizi rahatsız edebilir. Ay içerisinde iş ve para konusunda riske girmemenizde fayda var. Sadece bildiğiniz konu ve alanlarda çalışın. Odak eksikliği, disiplin eksikliği nedeniyle yeni ve farklı alanlarda başarı elde etmeniz biraz zor gözüküyor.

giphy (15)

2019 yılının temmuz ayında güneş tutulmasıyla birlikte hayatımızda belli bir döngüye girdiğimizi hesaba katarsak bu tutulmaların hepimize iyi gelmesini diliyoruz. Ay burcunuzda yaşanacak bu değişim ve döngülerin daha detaylı analizleri için buraya tıklamanız yeterli. 🙂

Geçtiğimiz ayların burç yorumlarına şöyle bir bakabilmek için burayı ziyaret edebilirsiniz. 🙂

Yorum yapmak ister misin? :)