Instagram ‘da Tarzlarıyla Modaya Yön Veren Ünlüler

Sosyal medya mecrasının her geçen gün popülerleşmesiyle birlikte dünyanın öbür ucundaki her şeye şahit olmanın dayanılmaz hafifliğini yaşarken, moda akımlarını da takip etmemek olmaz dedik.

Modayı artık dergilerden değil Instagram’da fenomen hâline gelen bloggerlardan takip etmeye başladığımız bu dönemde, hem giyimleri hem de yaşam tarzlarıyla bize ilham olan fenomenleri sizler için derledik.

Yaptıkları kombinlerle bizlere ilham veren bu bloggerlar, hepimizin moda perisi hâline gelmeye başladı.

Peki Sizin Moda Periniz Kim?

Sorunun cevabını çok uzaklarda aramaya başlamadan, biz size bu moda perilerini hemen aktaralım. Eğer bir moda periniz var ise sizin için işi iyice detaylandıralım. 🙂

Karşınızda yaz stilinize iç rahatlığıyla uyarlayabileceğiniz Instagram onaylı muhteşem moda bloggerları!

1. Jeanne Damas

Parizyen tarzı ve duru güzelliğiyle bizleri Instagram hesaplarında etkisi altına alan Jeanne Damas, Fransız modasını kendine has coolluğunu katarak bizlerle buluşturdu.

Jeanne Damas’ın kişisel hesabını takibe alıp hem yaz kombinlerinize hem de kış kombinlerinize farklı bir hava katabilirsiniz.

2. Alyssa Coscarelli

Instagram’ın genç yıldızı Alyssa Coscarelli kendine has karizmasıyla son zamanlarda birçok kişinin gözbebeği oldu. Kendi hesabından moda ve yaşam tarzıyla ilgili yayınladığı fotoğrafları ilgi çekince, biz de hemen listeye alıp ekledik.

3. Cara Delevingne

Instagram’da öne çıkan paylaşımlarının yanında, başarılı oyunculuğu ile tanıdığımız Cara Delevigne, İngiltere’de tanınmış bir ailenin çocuğu olarak doğuyor.

Aşk hayatı ile oldukça gündeme gelen Cara, şimdilerde Instagram’da 42,2 milyon takipçiye ulaşarak kendine has stilini ön planda tutuyor.  26 yaşındaki genç yıldız, yaşıtlarına fark atmış gibi duruyor. 🙂

4. Adam Gallagner

Baştan aşağı bir başarı öyküsüne sahip olan Adam Gallagner, Amerikalı bir moda blogger’ı. Kendine has giyim tarzıyla ön plana çıkan Adam, şimdilerde Gucci’nin mankenliğini yapacak kadar zirveye çıktı.  Üstelik bunun yanında dünyayı gezerek; moda ve yemek konusundaki deneyimlerini takipçileriyle paylaşıyor. Hesabını yakın takibe alın deriz. 🙂

Erkek modasına klasik tarzdaki kombinleriyle yön vermeye devam eden Adam Gallegner, umarız hepimize ilham kaynağı olur. 🙂

5. Chiara Ferragni

Dünyanın en başarılı moda bloggerları arasında yer alan Chiara Ferragni, Instagram hesabından takipçileriyle paylaştığı görsel doyumu yüksek fotoğraflarla çıtayı epey yükseltti.

Kim demiş sokakta bu kadar dikkat çekici giyinilmez diye?

Tüm normları kendi stiliyle yıkan Chiara Ferragni, geçtiğimiz yıl “Yılın en büyük çıkışını yakalayan sokak stili” ödülünü almayı başardı.

Instagram hesabında 6 milyonu aşan takipçiye sahip olan Chiara, aynı zamanda Guess markasında model ve sözcü olarak çalışıyor.

Doğru yoldasın Chiara, böyle devam et! 🙂

6. Mariano Di Vaio

İtalyan modasının kusursuz bir güzelliğe sahip olduğu gerçeğinin tam karşılığı olan Mariano Di Vaio, İtalyan bir blog yazarı, modacı ve aynı zamanda oyuncu.

5 milyondan fazla takipçiye sahip olan Instagram hesabını merak edenleri takibe davet ediyor ve fazla söze gerek duymadan bir başka moda blog yazarına geçiyoruz. 🙂

7. Carla Hinojosa

Kusursuz tarzı ve zahmetsizce büründüğü coolluğuyla hepimizin takip ettiği Carla Hinojosa, alışveriş yapmadan önce her parçayı araştırıp detaycı olmasıyla biliniyormuş.

Modanın kıyafet kurallarından çok daha fazlası olduğuna inanan Carla Hinojosa’nın sosyal medya hesabını takibe alabilirsiniz.

8. Candela Pelizza

Ünlü İtalyan blogger Candela Pelizza oldukça değişik stiliyle moda dünyasında aykırılıkla yer edinmiş Instagram bloggerlarından.

Değişik grafik desenleri ve iddialı renkleri hayatında fazlasıyla bulunduran Candela,  hemen hemen her parçayı karıştırarak giymeyi seviyor.

Birbirinden farklı tarzları içinde barındıran ve muhteşem stilleriyle Instagram’dan bizlere öncülük yapan moda bloggerlarından birkaçını sizlerle paylaştık.

Tüm mevsimlerde, güzellik radarımıza takılan bu hesapları yakın takibe alarak kendi stilinize uyarlayabilirsiniz.

Peki, sizin favori Instagram moda ünlünüz kim? 🙂

Moda dünyasına dair merak ettiğiniz tüm içerikleri burada bulabilirsiniz. 🙂

Yorum yapmak ister misin? :)