Modern Çizgilerle Yaşam Alanı Tasarlamaya Ne Dersiniz?

Yaşam alanlarınızı modern çizgilerle tasarlayıp farklı bir hava katmak istemez misiniz? 🙂

Sadelik ve Zarafetin Yükselişi: Minimalizm

21. yüzyılın ev dekorasyon trendlerinin başında gelen minimalist stil, yalnızca işlevsel olan eşyalara yer vermekle beraber süs eşyaları ile donatma fikrinden ziyade, ufak tefek değişiklikler yapmayı ilke edinmiştir

Ev dekorunda kullanacağınız objeler ilgi alanınızı temsil eden türde değil, aksine mevcutta elinizde bulunan objeler olmalıdır.

Aydınlatmada Modern Yenilikleri Benimseyin

Tasarım zincirinin modern halkalarından birisi de şüphesiz aydınlatmadır. Endüstriyel tasarımın önemli öznelerinden olan aydınlatma, doğru bir yol izlenirse büyük ve köklü bir değişimi evinize getirebilir.

Özellikle tuğla tarzı duvar dekorlarında oldukça şık bir görünüme sahip olan bu ışıklandırmalar, paslanmaz çelik özelliğiyle modern ve aynı zamanda rustik bir hava katarak yaşam alanlarımıza benzersiz dokunuşlar sağlamaktadır.

Karma Bir Tarz Sevenler İçin Eklektsizm

Eklektik sözcüğü farklı sanat eserlerinin bir araya gelmesi anlamını ifade edip bugün evlerimizin içinde en çok kullanılan dekorasyon anlayışı olmuştur. Bu stilde farklı tarz, dönem ve doku anlayışları bir arada bulunmaktadır.

Örneğin rustik duvarlara sahip evlerde modern oturma gruplarınızın bulunması, bu dekorasyon tarzına bir örnektir. Sizler de evlerinizde farklı tarzlardan dekorasyonları birleştirerek eklektik ve çarpıcı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Duvarlarınızı Konuşturabilirsiniz!

Evlerinizde kullanabileceğiniz bir diğer yardımcı objeler grubu da tablolar olacaktır. Bu objelere duvarlarınızda yer vermek, evlerinize modern ve karakteristik bir özellik katma yollarından birisidir.

Sıradan bir dekorasyona sahip olan odalarda bile sıra dışı tablolarla estetik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Duvarlarınızı süslemenin en ekonomik yollarından biri kanvas baskı tablolardır. Renkli ve canlı bir tuval baskı tablo ile oldukça düşük bir maliyetle odanızın duvarlarına sanatsal ve estetik bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

Modern Çizgilerle Yaşam Alanınıza Nefes Aldırın!

Tüketim çılgınlığımız konusunda kendimizi frenlerken, her alanda karşımıza çıkan çevre farkındalığı ve doğaya olan duyarlılık kuşkusuz ki ev dekorasyon fikirlerine de yansımış durumda.

Her zaman bir estetiğe sahip olan ve modası asla geçmeyecek canlı çiçek ve bitkiler, dekorasyon amaçlı evlerimize farklı bir hava katmaya devam ediyor.

Farklı Olmaktan Korkmayın!

Konu dekorasyon olunca cesur davranmak ve sıradışı olmak kendinizi iyi hissettirebilir.Tek bir obje bile evinizin havasını tamamen değiştirebilir.

Küçük ve minimal bir obje tercih etmek yerine duvarınıza monte edebileceğiniz ve tamamen dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz bir bisiklet, evinizin tüm havasını değiştirecektir.

Sizler de evlerinizin içinde minik dokunuşlar yapmak ve kendine has yaşam alanları yaratmak istiyorsanız Aydem Kart’ın birbirinden farklı avantajlarından faydalanabilir ve http://www.aydemkart.com/Kampanyalar sayfasından ‘Dekorasyon’ kategorisini seçerek daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

En güncel içerikler ve eğlenceli içerikler içi #Blognot‘u takip etmeyi unutmayın! 🙂

Yorum yapmak ister misin? :)