Burç Döngüleri Bu Ay Size Ne Söylüyor? Haziran Yorumları

1476x1054 pixel blognot haziran ayı burç

Burç yorumlarını merak edenler burada mı?

O halde para, aşk ve kariyer konularındaki gelişmeleri aktardığımız haziran ayı burç yorumlarıyla karşınızdayız.

Bu ay, Rahu, Mars ve Merkür, ikizler burcunda birleşiyor. Enerjinizin yükseleceği haziran ayında yeni deneyimler yaşayabilirsiniz.

Bu süreçte daha cesur ve girişken olurken, transit geçen evler bu noktalarda önemli olacak.  Bazı yükselenlerin özellikle dikkat etmesi gereken bu süreçte, yaşayacakları girişimler kayıpla sonuçlanabilir ve beraberinde sorunlar getirebilir. Bu durum  da sizi zihinsel olarak fazlasıyla yorabilir.

Daha dingin ve sakin olmaya çalışın!

Haziran ayında Mars-Rahu-Merkür, Satürn-Ketu ile karşı karşıya gelecek. Bunun genel olarak anlamı ise şunu ifade ediyor: Merkür iletişim, seyahat ve ticareti temsil ediyor. Haziran ayı başından itibaren seyahatlerinizin bir kısmı rötar yapabilir, ticari akışlarınız zayıflayabilir.

15 haziran itibari ile Güneş’in de bu tutulma aksına girmesi ile gergin bir dönem başlıyor. Bu dönem tüm dünyada mart 2020’ye kadar devam edecek tetiklemeler yaratacak ve bu tetiklemenin zorlukları yıl sonunda daha da net ortaya çıkacak.

2 Temmuz’a Dikkat!

Bu tetiklemenin en güçlü zamanını ise 2 temmuz Güneş tutulması ile yaşayacağız.

giphy

Mars’ın da katılacağı bu tetiklemeyle birlikte ani ve hoş olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Umutsuzluğa Kapılmayın!

Haziran ayı hep kötü etkileriyle mi gelecek?” dediğinizi duyar gibi olduk. Hiç üzülmeyin. :)Haziran ayında yaşayacağımız güzel etkiler de olacak.

Venüs Boğa burcuna geçerek para akışıyla birlikte geçici bir keyif dönemine başlıyor. Hem ekonomik şartlarınız hem de kişisel keyif algılarınız kısa süreliğine de olsa iyileşecek.

Şimdi gelelim haziran ayında ay burcunuzda yaşanacak detaylı gelişmelere.

Vedic Astrolog Kayhan Ergezen’in Vedic ay burçlarına göre yaptığı genel yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Daha detaylı analiz isteyenlerin yapacağı tek şey burayı ziyaret etmek. 🙂

11

 En Zengin Burç: Koç Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Para ve zenginliğin temsilcisi olan Venüs, 4 haziranda kendi evine geçerek koç burçları için maddi konularda yeni fırsatlar getirecek.  Ancak maddi konulara yeterince ciddi yaklaşmamanız durumunda bazı fırsatları kaçırabilirsiniz.

Bu ay, ana gezegenler sizi desteklemediği için spekülatif alanlara yatırım yapmaktan kaçının. Bizim önerimiz, bu süreçte uzun vadede yararınıza olan ve kontrol altında tutabileceğiniz iş alanlarına yatırım yapmanız yönünde.

shutterstock_197508515

Sevgili koç burçları, haziran ayı sizin için iyi bir dönem. Ancak bu dönemde ortaya bazı zorluklar çıksa da bunların karşılığı sizlere ödül olarak geri dönecektir.

Bu ay daha iyi bir gelecek için temeller atacak ve iş alanlarınızı genişleteceksiniz. Maaşlı çalışanlar için bu ay zam alma ya da gelecek dönemde bu konuda çalışmalar yapılacağının haberlerini alabilirsiniz. Ayrıca bu ay maaş dışında ek faydalar da sağlayabilirsiniz.

shutterstock_1307662348

Bu ay aşk yaşantınızda bazı farklılıklar ve anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. İlişkiye zaman ayırmak ve sorunlarınızı barışçıl bir yöntemle çözmek için partnerinize odaklanın ve ona zaman ayırın. Ama bunun dışında yeni bir ilişki kurmak için hiç ideal bir zaman değil, bizden söylemesi. 🙂

4

En Şanslı Burç: Boğa Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Merkür, Mars ve Rahu’nun ikizler burcuna yerleşmesi ile gelirleriniz hızlanacak ancak bununla birlikte harcamalarınızda da bir artış olacak.

Sabit gelirli olan boğa burçları var ise bu ay sosyal hayattan ya da para taleplerinizden bazı avantajlar karşınıza çıkabilir.

shutterstock_197508515

Şans gezegeni Jüpiter, ortak olacağınız işlerde sizi destekleyecek. İş zekânız en üst seviyede olacak. Bu ay iyi bağlantılar kurarak işinizde adınızı duyurabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

giphy (6)

shutterstock_1307662348

Aşk ilişkileri, 2019 içinde ve özellikle ekim ayına kadar size şans veriyor. İlişkilerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyenler, bu konuda başarılı olacaklar. İlişkide sorun yaşayanlar için bu ay şifalanma zamanı ancak, 2019 kasım sonrası işler zorlaşacak. 8. Evdeki Satürn’ün varlığı nedeniyle sorunlara açık bir dönem yaşayacaksınız, ancak iyi iletişim kurarak bu süreçleri atlatabilirsiniz.

5

İkizler Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Finansal durumunuzdan memnun olacağınız bir dönem. Buna paralel çocuklarınız için yapacağınız harcamalar da artacak. Bu süreçte ihtiyaç dışında harcama eğilimi artacak.

shutterstock_197508515

Sevgili ikizler bu ay kariyer yaşantınızda başarılı olacaksınız ancak bu başarıya ulaşabilmek için biraz hedeflerinize odaklanmanız ve çalışmanız gerekecek.

Hiç korkmayın! Bu süreçte bir patron veya yönetici tarafından oldukça güzel destekler alacaksınız. Bu da terfi almanızı kolaylaştırabilir.

Bu ay kariyer konularında verdiğiniz çabalarınız, yöneticileriniz tarafından takdir edilecek. Bizim tavsiyemiz sadece bu süreçte iş yerinde herhangi bir tartışmaya girmemeniz yönünde. 🙂

shutterstock_1307662348

Kariyer konularında şansı iyi giden ikizler burcunda, aşk hayatı maalesef aynı şekilde gitmeyecek. İlişkileriniz için zor bir süreç yaşayarak bazı münakaşalara girebilirsiniz.

Ancak unutmayın ki bu durum sadece sizi üzecek. Bu yüzden tartışmalardan kaçınmak daha akıllıca olacaktır. Duygularınızı daha yumuşak bir şekilde dile getirerek sorunlarınızı çözmeye çalışın ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmeye odaklanın.

9

Yengeç Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Bu ay para açısından oldukça şanslısınız. Hem iş bağlantılı hem genel akış olarak para konusunda şans yanınızda olacak.  Ayın ortasında harcama eğiliminiz biraz artacak. İhtiyaçlarınızı doğru belirlemek masraflarınızı azaltabilir. Bu ay spekülatif ve riskli yatırımlar yapmanız tehlikeli olabilir.

giphy (1)

shutterstock_197508515

Mars ile Rahu’nun haziran ayındaki birleşimi iş hayatında zorluklar çıkartabilir. Yeni bir girişim ve başlangıç için uygun bir süreç değil. İş anlamında gelecek yeni teklifler olacak, bu konuyu ayrıntılı olacak değerlendirmelisiniz. Güçlü bir dasha altındaysanız iyi fırsatlar çıkacaktır. Aksi hâlde riske girmemenizde fayda var.

shutterstock_1307662348

Bu ay, aşk ilişkilerinizde iletişime çok dikkat etmelisiniz, aksi takdirde ilişkinizi bozabilirsiniz. Eğer iletişimde olumlu ve sakin kalabilirseniz ilişkiniz çok desteklenecek.

Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir dönem değil, ağustos ayına kadar beklemede kalmak daha sağlıklı olacak.  Eş ya da aile ile beraber yapacağınız seyahatler, olumlu sonuçlar verecek.

Çocuk planlamak için de uygun bir ay. Ebeveynlerinizden yardım ve destek alacak, aile içinde huzurlu bir atmosfer sağlayacaksınız.

1

Aslan Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Para açısından Venüs’ün boğa burcunda olması aslan yükselenlerini de olumlu etkileyecek. Ev ve gayrimenkul ile ilgili konularda size keyif veren girişimler yaşayabilir ve yeni ev alma girişimlerinde bulunabilirsiniz. Tasarruflarınız artacak, uzun vadeli yatırımın ise tam zamanı.

shutterstock_197508515

İş hayatınızda disiplinli çalışmanız ve kararlılığınız size çok fayda sağlayacak, bu nedenle karşınıza çıkan fırsatlardan kaçmayın.

Bu ay çalışmalarınızın karşılığında iyi sonuçlar alacaksınız ve meslektaşlarınız da destekleyici olacak. İşsiz olanların iş bulmaları için destekleyici bir dönem.

giphy (2)

shutterstock_1307662348

Yeni ilişkilere girmek ve partnerinize duygularınızı ifade etmek için uygun bir dönem. İlginiz ve yakınlığınız, karşıdan olumlu tepki alacak. İlişkinizi yavaşça geliştirin ve partnerinizin size güven duymasını sağlayın.

10

Başak Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Ay burcu başak olanlar için bu ay para akışı aniden kesilebilir ve beklenmedik kayıplar yaşanabilir. Her türlü riskli yatırımdan uzak durmanızda fayda var.

Telaşa kapılmayın!

Ancak ay ortasından itibaren bu kayıplarınız iyileşme gösterebilir. Haziran ayında dava ya da miras konularıyla ilgili meseleleriniz gündeme gelebilir ve bu süreç istediğiniz gibi geçmeyebilir.

shutterstock_197508515

İş yerinde bazı tartışmalar ve gerilimler yaşayabilirsiniz. Bu aşamada dostça davranmaya özen gösterin. Durumun üstesinden gelebilmek için meslektaşlarınızdan yardım alabilirsiniz.

Kariyer konusunda uzun zamandır biriken sorunların tetiklenmesini yaşayabilirsiniz. Sakin kalıp soğukkanlılıkla olayın üstesinden gelmeye çalışın.

giphy (5)

shutterstock_1307662348

Bu ay başak burçlarının aşk hayatı da verimsiz ve yeni tartışmalara gebe. Bizim tavsiyemiz bu sıkıntıları yaşarken partnerinize saygılı davranın ve ona zaman ayırıp ilgi gösterin. Böylelikle ay sonu durumun sakinleşip ilişkinizin düzeldiğine şahitlik edeceksiniz. 🙂

12

Terazi Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Maddi konularda dengeyi sağlamanın zor olduğu bir süreç içindesiniz, bir yandan gelir artışı yaşarken diğer taraftan da harcamalarınız artacak. Aybaşında zorluklarla karşılaşabilirsiniz, ancak ay ilerledikçe, parasal durumunuz iyileşecek.
Lükslere fazla harcama eğilimine kapılmayın.

shutterstock_197508515

İş hayatında da benzer bir durum yaşanacak. Ay içinde hem gündüzü hem geceyi yaşayabilirsiniz sevgili terazi burçları. 🙂

Yaşayacaklarınız sizin farkındalığınıza paralel olarak gelişecek. Ticaret ile uğraşanların yeni fırsatlar yakalama şansı var.

Yaratıcı tarafınıza odaklanın ve iş arkadaşlarınızla gereksiz tartışmalardan uzak durun. İleri tarihlerde iyi getiri sağlayacak yeni iş girişimleri başlayabilir.

shutterstock_1307662348

Aşk ilişkinizde iyi vakit geçireceksiniz. Bazı iniş çıkışlarınız varsa bunları zamanla çözebileceksiniz.  Sadece bu tür durumlar için kendinize biraz zaman verin.

Bekâr olanlar bu ay iyi bir eş bulacaktır. Beklentilerini düşük tutarken dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar. Bırakın önce ilişki çiçeklensin. 🙂

giphy (3)
8

En Çalışkan Burç: Akrep Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Bu ay para konusuna odaklanıp iyi analizler yaparsanız karşınıza güzel fırsatlar çıkacak. Risk alıp doğru adımlar attığınız işlerde kazançlı çıkabilirsiniz.

Her türlü yatırımı yaparken aceleci davranmayın. Bu ay herhangi bir belge imzalamadan önce iyice kontrol edin.

shutterstock_197508515

Bu ay kariyer hayatınız oldukça iyi görünüyor, sevgili akrepler. İş yerinde yaptığınız işlerden dolayı takdir göreceksiniz. İş amacıyla ilgili seyahatleriniz bu ay sıklaşabilir.

shutterstock_1307662348

Bu ay kariyer hayatınızın yoğunluğundan kaynaklı aşk hayatınız biraz geri planda kalabilir, sevgili akrepler.

Hem aşk hem iş bir arada olmayabiliyor bazen. 🙂

Bu durumu partnerinize açıklamaya çalışırsanız ilişkinizde iletişim sorunu yaşamazsınız. Ancak ara ara ilişkinizi yavaş ve emin adımlarla bir sonraki seviyeye taşımaya özen göstermekte fayda var.

6

En Egolu Burç: Yay Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Ufukta bol miktarda kazanç var. 🙂

İşinizde veya işiniz dışında, geliriniz beklentilerin ötesinde hızla artacak.

giphy (4)

Yatırım seçeneklerini dikkatlice değerlendirdikten sonra uzman tavsiyesi alarak yol almayı deneyin. Bu ay evde dekorasyon işlerine fazla miktarda para harcaması yapabilirsiniz.

shutterstock_197508515

İş hayatında bir terfi ya da başka bir iş imkânıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Egonuzun bu ay sizi yönetmesine kesinlikle izin vermeyin yoksa itibarınız zedelenebilir.  Karşınıza çıkacak engellere takılmadan sadece hedeflerinize odaklanın.

shutterstock_1307662348

Aşk ilişkilerinizde iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız bu ay çok rahatsız görünüyor. Sert konuşmamaya çalışın ve eşinize biraz zaman ayırın.

Bu ay, hayatınızda önemli olan kişileri bir sıraya koyun. İçsel olarak kendinizle yüzleşeceğiniz haziran ayında bu tarz durumları partnerinize yansıtmamaya çalışın. Aksi takdirde bu, ilişkinizi zedeleyebilir. Yay burçları için bu ay biraz zor bir süreç olabilir.

2

En Yaratıcı Burç: Oğlak Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Para konusunda bu ay denge sağlamakta zorlanabilirsiniz, gelirinizde de artış olmasına rağmen harcama eğilimi de yüksek olacak. Nakit akışınıza paralel olarak sıkışıklık olabilir ve kredi ihtiyacı gündeme gelebilir ama kaynağa ulaşma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız.

shutterstock_197508515

Yaratıcı fikirleriniz ve düşüncenizi hayata geçirme noktasında uygun bir dönem olacak.

Yeni ve iyi iş teklifleri alabilir, verimli projelerde bulunabilirsiniz. Yolunuza çıkacak engelleri etkin bir şekilde ele alma yeteneğine sahipsiniz. Odaklanın ve daha iyi bir gelecek için çalışın. 🙂

shutterstock_1307662348

İlişkinizde harika zaman geçireceksiniz. Eşinizle seyahate çıkabilir ve romantik bir zaman geçirebilirsiniz. Birbirinizin duygularını anlamalısınız ve ilişkinizde ilerlemenin tam zamanı olduğu için onları ifade etmelisiniz.
Bekâr olanlar bir partner bulabilir ve uzun bir ilişkiye başlayabilir.

3

Kova Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Hedeflerinizi ve başarılarınızı değerlendirmek ve onlara yönelik çalışmalar yapmak için mükemmel analitik yetenekleriniz var. Bu hedeflerinizi yerine getirmek için zaman sizin lehinizedir.

Kova burçları için kariyer hayatında her şey yolunda!

İşle ilgili alanlarda harika sonuçlar alacaksınız.  İlerleyen tarihlerde iyi getiriler sağlayacak bir yatırım planınız olabilir.

Ayrıca bu ay içinde birçok masrafınız da olacak. Çocukların eğitimi veya dekorasyon için para harcayabilirsiniz. Gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılamak için finansmanınızı dengelemelisiniz.

shutterstock_197508515

Jüpiter bu ay çalışma alanınıza destek veriyor. Size sadece statü değil, aynı zamanda finansal fayda da sağlayacak. Arsalar ve mülkler açısından şans yanınızda olacak. Bu alanlardaki yatırımlar size önemli miktarda getiri sağlatacak. İtibarınız yükselecek. Anlaşmalarda dikkatli olmalısınız ve imzalamadan önce tüm önemli belgeleri okumaya özen göstermelisiniz.

shutterstock_1307662348

Çekici kişiliğiniz insanları size çekecek ve güçlü iletişimler kurabileceksiniz.

Sevgi meselelerinde, en önemli olan şey duygularınızın ifadesidir. Eşinizle aranızda güven inşa etmek ve onların güvenini kazanmak için çaba göstermelisiniz. Bunun için doğru zaman!

Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirin ve bunu yaparken de kendinizi tamamen bırakın.

7

Sabırlı Olması Gereken Burç: Balık Burcu

shutterstock_197508515 (1)

Gezegen transitleri,  bu ay iş, mülk altım satımı ve hisse senedi piyasasından iyi gelir akışlarına işaret ediyor. Gelecek için plan ve yatırım fırsatını bu ay içinde değerlendirebilirsiniz. Lüks harcama eğilimi de olacak, bu yüzden gereksiz masraflardan kaçınmaya çalışın.

shutterstock_197508515

İş yerinde zorluklarla karşılaşabilirsiniz ancak işlerinizi verimli bir şekilde hallederek bu durumu çözebileceksiniz. Fikir farklılıklarından kaçının ve meslektaşlarınızla iyi geçinin. İş yükünüz bir süredir sizi bunaltıyor, biraz daha sabırlı olursanız beklediğiniz karşılık artık yaklaşıyor.

shutterstock_1307662348

Mevcut ilişkilerinizde bir sorun varsa geçmişten gelen konuları çözmek için iyi bir süreç olacak.

Müjdemizi isteriz sevgili balıklar!

Eğer yalnızsanız bu yalnızlık son buluyor ve yeni bir başlangıca doğru ilerliyorsunuz.

Bu süreçte ailenizle ve sevdiklerinizle kaliteli aktiviteler yaparak iyi zaman geçireceksiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı şefkatli olun ve onları önemseyin. Genel olarak ikili ilişkileriniz, bu ay olumlu sonuçlar verecek.  🙂

giphy (7)

Oldukça hareketli geçecek olan haziran ayı için aktardığımız burç yorumları şimdilik bu kadar. 

2019 yılının genel burç yorumlarına göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Gezegen döngülerinizin uğurlu, haziran ayınızın güzel geçmesini diliyoruz. 🙂

Yorum yapmak ister misin? :)