Hakkımızda

Sanat, eğlence, sağlık, teknoloji ve hayatımıza dokunan birçok konuda keyifli içerikler ve hayata dair notlar bulabileceğiniz platformumuz blognot sizlerle!

Sağlık, güzellik, spor, beslenme, seyahat ve kişisel gelişim gibi ilginizi çekecek birçok konunun yanı sıra Aydem Kart ve Tek Tıkla Tasarruf gibi markalarımızda sunduğumuz kampanya ve indirimler hakkında da bilgiler verdiğimiz içeriklerimiz ile sizlerle buluşuyoruz.

Dilediğiniz tüm yazılarımıza yorum yapabilir, sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir veya gönlünüzce içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Keyifli okumalar… 🙂

blognot cover page

Aydem Kart

Aydem Kart, anlaşmalı marka ortakları aracılığı ile kullanıcılarına indirimli ve cazip alışveriş fırsatı sunan bir sadakat kart projesidir. Aydem’in sahip olduğu yerel güç ve bilinirlik ile binlerce marka ortağını müşterileri ile buluşturan Aydem Kart’a mobil uygulama veya web sitesi üzerinden kolayca ve hiçbir ücret ödemeden üye olabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı indirmek için aşağıda yer alan linkleri kullanabilirsiniz:

Android cihazlar için:

IOS işletim sistemine sahip cihazlar için:

Tek Tıkla Tasarruf

Tek Tıkla Tasarruf, elektronik aletlerinizi korumak, enerji israfını en aza indirgemek için hayatınızı kolaylaştıran cihazları satışa sunmaktadır.

Elektrik tüketiminizi hesaplayabileceğiniz, tasarruf sağlama rehberi niteliği taşıyan ve aynı zamanda çocuklarınızın güvenliğini de sağlayabileceğiniz ürünleri, sitemizden kolayca temin edebilirsiniz.

Kampanya ürünlerini takip edebilir, cazip fiyatlarla tasarruf imkânına erişebilirsiniz. Tek Tıkla Tasarruf ürün gamında akıllı priz çeşitlerinden akım korumalı, zaman ayarlı ve uzaktan kumandalı prizleri bulabilir, çocuk korumalı priz emniyeti ve enerji monitörü gibi ürünler de satın alabilirsiniz.