Cilt Bakımına Önem Verenler Buraya! Yeni Yıl Öncesi Cildinizi Şımartın

2019 yılının tozunu atarak cilt bakımı yaptırmak isteyenler aramızda mı?

Yeni yıla taze bir başlangıç yapmak isteyenlere güzel bir sürpriz hazırladık!

Yaklaşan yeni yılla birlikte cildinizdeki ölü deriyi atmak ve yenilenmek istiyorsanız Berlin Estetik Merkezi’nin yılbaşına özel yaptığı kampanyadan faydalanmamak için hiçbir nedeniniz kalmadı demektir. 🙂

Yeni yıl kararları arasında cildine iyi bakmak olanlar için hazırladığımız yazımızda, cilt bakımı uygulamalarına dair tüm detayları bulabileceğiniz gibi, sizler için hazırladığımız kampanyanın tüm detaylarını da bulabilirsiniz. 🙂

 O zaman hazırsak, 2020’ye girerken zamanı geri alabileceğiniz bu muhteşem paketin detaylarına hep birlikte göz atalım!

Cilt Bakımı Uygulaması Hakkında Tüm Detaylar Burada!

Cildinizin tazeliğini ve pürüzsüzlüğünü korumak ve cildinizi temizlemek için düzenli olarak yapılması gereken cilt bakımı, cildinizin üzerinde biriken ölü tabakayı temizleyerek cildin yenilenmesine yol açar ve temiz bir görünüm sağlar. Daha sağlıklı bir cilt yapısına sahip olmak için yapılan bakım ile:

  • Cilt üzerindeki siyah nokta, milya ve yağ butonu gibi oluşumlar engellenir,
  • Ciltte oluşan akneler giderilir,
  • Doğum veya çevresel faktörlerden dolayı meydana gelen cilt lekeleri hafifletilir,
  • Ciltteki gözenekler sıkıştırılır,
  • Ciltte oluşan renk değişikliklerinin eşitlenmesi sağlanır.

Cilt Bakımında Dermapen Uygulaması Nedir?

Cilt bakımında oldukça tercih edilen bir yöntem olan dermapen uygulaması, epidermal hasar ile cildin doğal kollajen ve elastin üretimini harekete geçiren mikro iğneleme işlemidir.

Bu uygulamada cilt üzerindeki hasarlı dokular yeniden aktive olur ve çok hızlı bir şekilde onarılır. Cilt yenileme ve sıkılaştırma, sivilce izleri giderme, çatlak giderme, ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi, lekeli cildin düzeltilmesi gibi durumlar dermapen uygulaması ile mümkündür.

Aynı zamanda genişlemiş gözenekleri küçültmek, cildi sıkılaştırmak ve daha sağlıklı bir görünüm elde etmek için tercih edilen bir yöntemdir.

Kimyasal Peeling Uygulaması Ne İşe Yarar?

Kimyasal peeling uygulaması bir veya birkaç kimyasal ajanla derinin üst tabakalarının soyulması işlemidir.

Kimyasal peeling işlemi sayesinde bir yandan cildin canlılığını ve parlaklığını kaybetmiş epidermisin üst kısmı soyulur ve böylece yeni taze cilt üste çıkarılır, bir yandan da derinin alt tabakalarında yenilenme için hücreler ve kolajenler uyarılarak cildin yapılandırılması hızlandırılmış olur.

Collagen Mask Uygulaması Nedir?

Yaşlanma belirtileri ile başınız derde girdiyse hiç üzülmeyin, bu derdinize deva olacak yöntemin detaylarını hemen sizler için aktaralım.

Cilt bakımında, yaşlanma belirtileriyle savaşmak için Collagen Mask kullanmak cildin elastikiyetini kazanmak ve daha sıkı görünümlü bir cilt yapısına kavuşabilmek için en etkili uygulamalardan biridir.

Haftada bir veya 10 günde bir yapılan bu uygulamada ciltte uzun süreli kalıcılık sağlanır. Bu uygulama Collagen içeren kremlerle desteklenebilirse sonuç daha etkili ve uzun süreli olmaktadır.

Sıra geldi Berlin Estetik tarafından Aydem Kart üyelerine tüm bu uygulamaların içinde olduğu, yeni yıla özel olarak hazırlanan paketin kampanya detaylarına. Yeni yıla kusursuz ve sağlıklı bir cilt ile girebilmeniz için Berlin Estetik Merkezi’nin hazırladığı kampanya şu şekilde:

BERLİN ESTETİK’in Size Hazırladığı Yeni Yıla Özel Paketi

1 Seans Cilt Bakımı

1 Seans Dermapen

1 Seans Kimyasal Peeling

1 Seans Collagen Mask Ürün Uygulaması

2020’ye muhteşem bir cilt ile girebileceğiniz bu muhteşem paket ise 1400 TL yerine nakit ödemelerde %50 indirimli olarak sadece 700 TL! 2020 yılına girerken kaçırmamanız gereken bu kampanyanın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden cildinizin sağlıklı ve pürüzsüz olduğu bir yıl olması dileğiyle. 🙂

BONUS: Berlin Estetik Merkezi’nin diğer uygulamalarının detaylarının yer aldığı içeriklerimize #Fırsat kategorisinden ulaşabilirsiniz. 🙂

Yorum yapmak ister misin? :)