Burç Yorumlarını Merak Edenler Buraya! Eylül Yorumları

Sıcak havaların ve yaz tatilinin bitmesiyle birlikte hayata kaldığımız yerden devam ederken gelin, burç durumlarınızdaki değişimlere de şöyle bir göz atalım.

Dikkat! Yorumlar Vedic Astrolojiye göre yorumlanmış olup, ay burcunuzu esas alarak okumanızı tavsiye ederiz. 🙂

Güneş, eylül ayı başında Aslan burçlarında transitine devam ederken, 17 eylülde Başak burçlarına geçecek.

Satürn ise ayın ikinci yarısında Güneşi Başak burçlarının etkisi altına alarak bizi ve egomuzu zorlayacak çatışmalara çekecek.

Sağlık ile ilgili konular tetiklenirken, sağlığına dikkat edenlerle etmeyenler ayrışacak. Eğer ilaç almak zorunda kalırsanız yaşam düzeninizde doğru olmayan bir rutini takip ediyorsunuz demektir.

Bize keyif veren Venüs ise aybaşında Aslan burçlarında yolculuk yaparken, 10 eylülde düşüşte olacağı Başak burçlarına taşınarak keyif unsuruna ulaşmamızı bir aylığına zorlaştıracak. Bu süreçte özellikle ilişkilerimizde yargılayıcı olabiliriz.

Eylül ayının ilk yarısı Aslan burçlarındaki Güneş-Mars kavuşumu, hayatın tüm alanlarında ısının ve enerjinin yükselerek kontrolden çıkacağını gösteriyor.

Bu etki, 2 eylülde en yüksek noktaya çıkacak. Hem dünyada hem ülkemizde, hem siyasi hem kişisel olarak dikkat etmemiz gereken bir süreç. Bu süreçte kavgaya ve tartışmaya kolay çekilebiliriz.

13 Eylülde Hepimizi Önemli Bir Dolunay Bekliyor!

Bu dolunayda, farkında olmadığımız konular gün ışığına çıkacak. Eğer bu günlerde bize gelen mesajlara farkındalığımızı çevirirsek görmemiz gerekenleri kolaylıkla görebiliriz.

Eylül ayında burç döngülerinizdeki değişimleri Vedic Astrolog Kayhan Ergezen’in yorumları ile aşağıda bulabilirsiniz. Daha detaylı analiz yaptırmak ya da doğum haritanıza baktırmak için sosyal medya hesaplarını takibe alın deriz. 🙂

En İnatçı Burç: Koç

Ayın ilk kısmı eş ve çocuklar da dâhil olmak üzere aile ile ilgili birçok sorun ortaya çıkabilir.

Çok Fazla Dik Başlı Olmayın Sevgili Koç Burçları!

Ayın ikinci yarısı rakiplerinize karşı fazla çalışma karşılığında bir başarı elde edebilirsiniz. Bu süreçte keyif ve huzur kaçırıcı bazı olaylar yaşayabilirsiniz.

Başkaları ile iş yaparken korkuyu ve endişeyi ortadan kaldırarak istediğiniz sonuçları elde etmeye gayret gösterin.

Bedensel gücünüz ve bağışıklığınız ikinci yarıda daha iyi olurken, kazalara karşı temkinli olmalısınız.

Yöneticilerinizin ya da otoritenizin memnuniyetsizliği nedeniyle para kaybı yaşayabilirsiniz.

Boğa

Boğa burçları geçtiğimiz ayı, dünyaya bağlı kalarak ve ilişkilerde denge ve uyum aramayı tercih ederek geçirdiler. Eylül ayını  bunun sonucu olarak ilişkilerini daha verimli olacak şekilde geçirecekler.

Eşinize sadık olmadığınızı hissetmesi için hiçbir sebep vermeyin.

Eşinizin ve çocuklarınızın sağlığının yanı sıra kendi sağlığınızla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

İşyerinizde rekabet ve anlaşmazlıklar canınızı sıkabilir. Ayın ilk yarısında işinizde önemli projeleri bitirmeye ve başlatmaya çalışın. Ayın ikinci yarısı yeni girişimlerin başlatılması için uygun değildir.

Emlak işleri ile ilgili bir işiniz varsa bu durum sağlık sorunlarına yol açabilecek stresler yaratabilir.

İkizler

Etrafınızdaki insanların tutumu, ayın ilk yarısı ile ikinci yarısı farklı olacaktır. Eğer bencil ve kontrolcü olursanız ilk yarı boyunca size tahammül edeceklerdir. Ancak aynı kişiler, ikinci yarıda size sert geri bildirimlerde bulunabilirler.

Eylül ayı içinde aile ile ilgili ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Onlarla pozitif ilişkiler sürdürmek için çok çaba sarf etmeniz gerekecek.

Sağlık durumunuz ayın ilk yarısında büyük ölçüde iyi olacak ancak ikinci yarıda biraz sakinleşmeniz ve rahatlamanız gerekecek.

Ayın ilk yarısı devam eden projelerin yürütülmesi ve tamamlanması ve gelecek için planlama konuları verimli olacak.

Dikkat Sevgili İkizler Burcu!

Mülk edinme işlemlerinden kaynaklanan finansal sorunlar yaşayabilirsiniz.

En Kararlı Burç: Yengeç

Ayın ilk yarısında aile içinde bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Onlara karşı nazik davranmalısınız.

Bu süre zarfında yeni arkadaşlıklar edinirken dikkatli olun.

Ayın ikinci yarısında problemlerinizi çözme konusunda daha kararlı olacaksınız ve bu süreçte arkadaşlarınızda çok fazla yardım alacaksınız.  Bu aşamada borç ilişkisine girmeyin, yeni yatırımlar yapmanız gerekiyorsa tercihlerinizi ikinci yarıya saklayın.

Dikkatli Olması Gereken Burç: Aslan

Sevgili aslanlar, bu ay yeni ilişkilere başlamak ve ilişkilerde derinleşmek için iyi bir ay değil ve genel olarak dikkatli olmanız gereken bir ay.

Eylül ayında kendinize odaklanarak başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüklerini ve sizden ihtiyaç duydukları şeyleri ihmal etmeye başlayacaksınız.  Bu durum kavgalara yol açacağı için bu süreçte tartışmalardan kaçınmalısınız.

Eylül ayında bunların yanında partnerinize sevgi ve ilgi göstermek oldukça çaba gerektirecek.

Ayın ilk bölümünde gereksiz seyahatlerden kaçınmalısınız.

Baş ağrısı, kalp problemleri ve benzeri rahatsızlıklar göz ardı edilmemelidir.

Ayın ikinci yarısından öfke durumunuz azalarak keyifli zaman geçirmek için uygun ortamlar gerekecek. Gereksiz harcamalar ilk yarıda keyfinizi kaçırabilir.

En Çalışkan Burç: Başak

Arkadaşlarınızla ve ailenizle bu ay bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.  Yakın çevrenizle ateşli tartışmalara girmekten çekinmelisiniz.

İşyerinde rekabet ortamından uzak durmanızda fayda var. Ayın ilk yarısında bazı kişilerden sır saklamak, güvenirliğinize zarar verecek.

Uzun mesafeli seyahatler yabancı yerleri ziyaret etmenize olanak sağlayacak.

Gerginlik ve zihinsel kaygılar nedeniyle uyku bozuklukları yaşayabilirsiniz.

Bu ay yoğun çalışmalar size başarı getirecek. Ancak otorite ile anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda üstleriniz yanınızda olmayabilir. Bu aşamada bakış açınızı çok sık değiştirmeyin.

Terazi

Ayın ilk yarısı iyi geçerken ikinci yarıda hayatınızın birçok alanında engellerle karşılaşabilirsiniz. 15’inden itibaren aileniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkilere dikkat etmelisiniz.

Geçmiş dönemdeki eylemleriniz nedeniyle keyfinizi kaçıracak olaylar yaşayabilirsiniz.

Bu ay sır tutmazsanız gereksiz yere yakalanırsınız ve bu ailenizin gözündeki güvenirliğinize zarar verebilir.

Ayın ikinci yarısından itibaren planlanan seyahatler size çok fazla stres verebilir.

İş hayatınızda gerçekleştirebileceğinizden fazla sözler vermeyin. Ağustos ayındaki başarılarınıza bağlı olarak bu eğilime kapılabilirsiniz. Tüm büyük projeleri ilk yarıda bitirmeye gayret göstermelisiniz.

En Kazançlı Burç: Akrep

Hem ilişkiler hem de kazançlar açısından bu ay iyi bir ay olacak.

Eğer bir ortak ya da partner arayışınız varsa, iyi biri ile tanışma potansiyeliniz var. Özellikle ayın ikinci bölümünde geliştirilen yeni aşk ilişkileri uzun süreli olabilir, ayın ilk yarısında ilişki içinde olanlar ise küçük tartışmalara dikkat etmeli.

İş hayatı ayın ikinci yarısında daha iyi olacak. Ayın ilk yarısında ise çok fazla endişeye sahne olabilecek gibi duruyor. Bu aşamada rakipleriniz size karşı güçlü konumda olacak.

Ayın ikinci yarısında ise ibre size dönecek. Harcama yüksek olacak, ancak kendinize para harcamaktan mutlu olacaksınız.

Yay

Ayın ilk yarısında, aile içinde anlaşmazlıklar olabilir. Ancak ayın ikinci yarısında eş veya partnerinizle olan ilişkiniz zayıflarken sosyal çevrenizle ilişkileriniz daha iyi hâle gelecektir. Bu süreçte eşinizi ihmal etme ihtimaliniz yüksek ve bu ilişkide sorunlara neden olabilir.

Ayın ilk yarısında yolculuk, bir önceki aya göre devam ederek şans getirir.

Eylül ayında cilt hastalıklarına dikkat edin.

Ayın ilk bölümünde, yöneticiler ile uyum sağlamak zor olacak. Mesleğe dair kaygılarınız sizi basit hatalar yapmanıza itebilir. Eğer dasha da aynı şekilde belirtiliyorsa, işten dolayı bir yer değişimi yaşayabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısında, şans ve riskler alabilirsiniz.

Oğlak

Ortaklar ve eşler arasındaki tartışmalar, ayın ilk yarısında huzurunuzu bozabilir. Güven seviyesini yükseltmek için iletişime geçmelisiniz.

Ayın ikinci bölümünde, baba ve baba figürleri ile tartışmalara girebilir ve ego çakışmaları yaşayabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısında yolculuk daha verimli olacaktır. Mide hastalıklarına duyarlı olabilirsiniz. Kötü beslenme alışkanlıklarından dolayı yüksek tansiyon da olabilir.

Eylül ayı, iş yerindeki insanlarla gereksiz tartışmalara çekilebileceğinizi gösteriyor. Küçük konulardaki kavgalarda kendinizi kaybederseniz, ego sorunları olan bir kimse imajı çizerek iş yerinde küçük düşebilir ve suçlanabilirsiniz.

Kova

Eylül ayı evlilik dışı ilişkileri tetikleyebilir. Bunun dışında evde huzursuz bir ortam yaratabilir. Ancak, eğer 7. evinizin yöneticisi güçlü ise endişelenecek bir durum olmayacak. Fakat olumsuz bir dasha ise işler kontrolden çıkabilir.

 Ayın ikinci yarısında yeni romantik ilişkiler geliştirilebilir. Bu durum eş ile ya da yeni bir ilişki ile yaşanabilir.

Seyahatler sırasında kaza veya hırsızlık riski var, dikkat etmek gerekebilir. Gıda zehirlenmelerine de dikkat edin.

Ayın ikinci yarısında kaygılarınız hastalığa da neden olabilir.

Ortaklıklardaki yasal konularla ilgili bazı sorunlar olabilir. Beyaz yakalılar, işyerinde hoşlarına gitmeyen ve küçük düşebilecekleri deneyimler yaşayabilir. Bu dönemde borç alıp vermeyin!

Kariyerde En Şanslı Burç: Balık

Ayın ilk yarısı ev ve özel ilişkilerden keyif alabilirsiniz. Zihinsel olarak huzur içinde olacağınız bir aydasınız.

Evlilikler, karşı cinsten potansiyel partnerlerle buluşma ve hamile kalma gibi durumlar için çok uygun dönem.

Ayın ikinci yarısı iyi bir dönem değil, sevgili balık burçları!

Ortaklar veya partnerler arasında çatışmalar olabilir. Bakış açınızı eşinizle ve aile üyelerinizle, özellikle de ayın ikinci yarısında açıklamak için doğru iletişim tarzını uygulayın.

Kaza ve hırsızlık olasılığı olduğu için ikinci yarıda seyahat ederken dikkatli olun.

Ayın ilk kısmı, iş hayatınızda şans yanınızda. Patronlar veya devlet görevlileri ile yakın çalışmak verimli sonuçlar doğurur.

Aşırı iyimser olmamanız koşuluyla, davalar lehinize çözülebilir. Projeler uygun şekilde tamamlanacaktır. Ayın ikinci bölümünde, tavrınızdan ödün vermemeniz durumunda ortaklıklar ile ilgili yasal sorunlar ortaya çıkabilir. Ortaklar ve iş arkadaşlarınızla olan anlaşmazlıklar ay içinde zarar verebilir ve gelirinizi düşürebilir.

Eylül ayı burç yorumlarına dair aktardığımız her şey şimdilik bu kadar. 🙂 Ağustos ayı burç yorumlarını öğrenebilmek için buraya tıklayıp, gelecek ayın yorumları için takipte kalabilirsiniz! 🙂

Yorum yapmak ister misin? :)