Burç Yorumunuz Bu Ay Size Ne Söylüyor ? Ağustos Yorumları

Burç yorumları ile karşınızdayız!

Ağustos 2019 Mars’ın Ateşi Yükseliyor…

2019 yılının ağustos ayı da diğer aylar gibi oldukça hareketli geçecek. Mars 9 ağustosta, güneş ise 17 ağustosta aslan burcuna geçerek önceki konumlarına göre burç durumlarında farklı ve daha baskın etkiler üretecekler.

Bu iki ateşli gezegenin etkileri hem politikada hem de doğada sıcak bir dönemi işaret ediyor.

Bu etki 2 eylüle kadar artarak devam edecek ve bu tarihte en güçlü etkiyi yaratacak.

Hem hava sıcaklıkları hem de ilişkilerdeki dengesizlik had safhaya ulaşacak.

Ağustos ayı, mali konulara da dikkat edilmesi gerektiğini gösteriyor. Finansal piyasalarda sert dalgalanmalar olacak. Eğer piyasalara hâkim değilseniz ve bir disiplininiz yoksa risk almaktan mümkün mertebe uzak kalmak daha doğru olacak.

Mars gezegeni 9 ağustosa kadar düşüş burcunda devam ediyor. Duygularımız kontrolsüz bir şekilde çıkmak istiyor.  Bu ay içerisinde olayları çözmek daha da zor görünüyor. Düşündüğünüz şeyi söylemek için beş ay sonrasını beklemenizde fayda var.

Hayatımıza keyif veren Venüs gezegeni de ağustos ayını Yengeç burcunda geçirecek.  

Duygularınızı bir kenara bırakın!

Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile beraber, borsalarda dalgalanma yükselecek. Bu aşamada mantığınızı devreye sokmalısınız.

Bu ay özellikle 11 ağustostan sonra hayatlarımızda belirgin bir değişim yaşanacak. Şans gezegeni olan Jüpiter, Akrep burcunda direkt harekete geçecek. Hayatımızda yılbaşındaki sürece benzer etkiler üretecek.

Ağustos ayında ay burcunuzda yaşayacağınız etkilere geçmeden önce, burç yorumunu daha detaylı öğrenmek isteyenler ve ay burcuna göre burç hesaplamasını yaptırmak isteyenler Vedic Astrolog Kayhan Ergezen’in sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirler.

Sizce ağustos ayında şans gezegenini elinde tutacak burç hangisi olacak?

Mars gezegeninin bu ay yarattığı etkileri hangi burç yorumlarında göreceğiz ?

Hazırsanız burç yorumlarına bir göz atalım.

EN ACELECİ BURÇ: KOÇ BURCU

Mars ve Güneş’in etkileri bu ay ortaklık ilişkileri ile ilgili sorunlara işaret ediyor.

Alttan almayı deneyin!

Romantik bir ilişki için ayın ilk yarısı daha uygun görünüyor sevgili koç burçları. Ancak ayın ikinci yarısı, partnerinizle ile sorunlar yaşama potansiyeliniz çok yüksek.  Bu durum iş ortağınız ya da iş arkadaşlarınız için de geçerli. Dengeleri sağlayabilmek için çaba sarf edip alttan almalısınız.

Ayın ilk yarısı gayrimenkul işlemlerinde sorun çıkarken buna bağlı olarak finansal stres de yaşayabilirsiniz.

Bu ayın 21,22,26 ve 27’sine özellikle dikkat edin!

Acele kararlar vermeniz nedeniyle bazı hatalar yaşanabilir. İş yerinde de bu ay içinde rakipleriniz keyfinizi kaçıracak gibi duruyor.  Etik yoldan feragat etmeyin ve tuzağa düşmeyin!

BOĞA BURCU

Kendi yarattığınız realiteden uzaklaşır ve ilişkilerinizde denge ve uyum arayarak sadık kalmayı seçerseniz, ağustos ayı sorunsuz bir şekilde geçecek.

Egonuzu bir kenara bırakın!

Eğer kendinizi gezegen etkisine bırakırsanız, ego nedeni ile eşle çatışma yaşayabilirsiniz.  Bizim tavsiyemiz egonuzu bir kenara bırakın, eğer bunu yapabilirseniz ilişkileriniz de iyi olacak.

Ayın ikinci bölümünde seyahatlere dikkat edin. Aynı süreçte eş ve anne sağlığı da gündemde olabilir.

İş anlamında da ilk yarı daha verimli gözüküyor. Proje ve anlaşmaları ilk yarıda bitirin, ayın ikinci yarısı bu işlemler için hiç uygun bir dönem değil.

DİKKATLİ OLMASI GEREKEN BURÇ: İKİZLER BURCU

Ayın ilk yarısında çok fazla ego çatışmasına çekileceksiniz. Özellikle yakın ilişkilerde bu kendini daha fazla hissettirecek. Bu etkiler, ayın ikinci yarısında iyileşecek.

Bu ayın anahtarı: ay boyunca başkalarına karşı nazik davranmak ve tuzaklara düşmemek.

Eğer dikkatli olursanız bu tür geçişler sırasında iyi ilişkiler de başlatabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısında kısa yolculuklar vasıtasıyla yeni bir şeyler öğrenmek için oldukça uygun bir süreç.

Göz ve ağız bölgesindeki hastalıklar sizi rahatsız edebilir. Sağlık, ayın ikinci bölümünde daha iyi olacak. İş anlamında da ayın ikinci yarısı daha verimli olacağınız bir zaman. Gayrimenkul ve yatırım konularında uygun girişimleriniz bu ay boyunca desteklenecek.   

YENGEÇ BURCU

Sevgili yengeç burçları, ağustos ayı boyunca ihtiyaçlarınıza odaklı olacak ve başkalarını ihmâl edeceksiniz. Bu tutuma bağlı olarak birçok anlaşmazlık ve yanlış anlamalar ortaya çıkacaktır. Duygusal çatışmalar artabilir. Akrabalar ve aile üyeleri ile mülk sahipliği sorunları ortaya çıkabilir. Ay boyunca yakın arkadaşlarınızla daha fazla ilişki kurmak isteyeceksiniz.

Eşinizle baş başa zaman geçirmek özellikle ayın ikinci yarısında size mutluluk getirecek.

Ay boyunca yorgunluk ve hassasiyet artacaktır. Bu tür sorunlar nedeniyle ayın ikinci bölümünde ruhsal bir zorluk yaşayabilirsiniz.

İş hayatında otorite ile ters düşebilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişimlerinizde dikkatli olun. Kasım ortasına kadar karar vermeyin, ani fikir değişiklikleri için hiç uygun bir zaman değil.

ASLAN BURCU

Para konusunda verimin düşük olduğu bir ay yaşayacaksınız sevgili aslan burçları .

12. evinizdeki yoğunluk nedeniyle temmuz ayından beri masraflar tarafı güçlenmiş durumda.

Ruhsal çalışmaların daha fazla fayda sağlayacağı bir dönemdesiniz. Kariyeriniz için de pek elverişli bir yaz dönemi geçirmiyorsunuz. Kaygılar ve endişeler bu yaz sizin enerjinizi gereksiz yere tüketecek. Bu kaygıların kaynağını anlayıp onların geçişine izin vermelisiniz.

Öğrenciler için de kolay bir süreç olmayacak. Emeklerinin karşılığını bu ay almak kolay olmayacak.

Bu ay boyunca özellikle kuzeye yapacağınız seyahatlerde (iş veya resmî) çok başarılı olacaksınız.

Aile büyükleri bazı sorunlara ve engellere neden olabilir. Moralinizi bozmadan her türlü yüzleşmeye gönüllü olmalısınız.

Ufakta olsa karaciğerinize dikkat edin. Eğer önceden bu bölgede bir sorun yaşadıysanız karaciğeri temizleyici/yormayan bir beslenme takip etmelisiniz.

BAŞAK BURCU

Fiziksel olarak kendinizi zorlamazsanız, sağlıklı ve güzel bir ay sizi bekliyor. Aksi durumda haritanızda potansiyel olarak gözüken sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. 

Bu ay finansal açıdan oldukça faydalı bir dönem geçireceksiniz. Özellikle ilk yarıda farklı kaynaklardan kazanç sağlayabilirsiniz. Kariyer ve iş tarafında da işler bu ay yolunda olacak.

Yurtdışına seyahat etmeyi planlayanlar, dikkat edin. Seyahatler esnasında beklenmedik kayıp ve keyif kaçıran gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aynı şekilde iş/eğitim içinde yurtdışına gitmeyi planlayanlar attıkları adımlara dikkat etmelidir. Böyle bir adımı daha sonra ve daha uygun zamanlara ertelemek iyi olabilir. Aile refahı ve evdeki mutluluk size bu ay keyif verecek.

Aile içindekiler birbiriyle uyum içinde yaşayarak, ay boyunca oldukça hoş zaman geçirebileceksiniz. Sosyal çevrenizden de fayda sağlamak bu ay güçlü bir potansiyel. İnsan ayrımı yapmadan ilişki kurmak faydalı olur.

EN KAZANÇLI BURÇ: TERAZİ BURCU

Maddi konularda mükemmel bir ay sizi bekliyor. Hem kendiniz hem çalışanlarınız vasıtası ile kazanç sağlayabilirsiniz. 

Ruhsal yönü güçlü olan insanlarla olan ilişki, maddi anlamda ve manevi doyum açısından da kazançlı çıkacaktır. Beklediğiniz kazancı elde etmenizi sağlamak için kendi çabalarınız çok önemli bir faktör olacak.

Bu ay kariyer fırsatları da artacak.  İş arayışında olanlar ağustos ve eylül aylarını iyi değerlendirebilirler. Sıkı çalışma eğiliminde olacaksınız ve bunun karşılığını alacaksınız. Çalışma ortamı da oldukça huzurlu olacak.

Seyahatinizde, önemli kazanımların yanı sıra, zihinsel ufkunuzu genişletme fırsatları bulacaksınız. Tüm seyahatler için en uygun yön kuzey olacaktır.

Aile için de memnuniyet kaynağı olacak bir ay, aile ortamı ay boyunca oldukça keyifli ve uyumlu olacak.

AKREP BURCU

Ayın ikinci yarısı ile beraber zor bir döneme giriyorsunuz. Birkaç ay daha ilerleme ve maddi konularda beklentiniz karşılanamıyor. Ancak yararlı sonuçlar gelmeye başlıyor. Yatırım ve yeni girişimlerin başlatılması için uygun bir dönem henüz değil.

Kariyer tarafı da hâlâ pek parlak değil.

Seyahat açısından, yüksek öğrenim veya eğitim için yurtdışına gitmek isteyenler için fırsatların çıkacağı bir ay. Yurtdışına seyahat etmeyi planlayanlar, bu seyahatlerden keyif ve verim alacaklar. Yurtdışında aşk olası bir potansiyel!

Aile hayatı bu ay biraz monoton geçecek.

YAY BURCU

Bu ay iş ve para konusunda özgüveninizden ve inisiyatif alma yeteneğinizden yoksun olacaksınız. Bu etki, ilerlemenizi büyük ölçüde etkileyebilir ve maddi tarafta durgunluk yaratır.

Kazanç için yasal olmayan şekilde hareket etme riskiniz var. Dikkat edin. Böyle olursa, sonuçları sizin için ağır olabilir. Bu nedenle, bu tür davranışlardan kaçınmak daha doğru olacak.

Ülke içinde seyahat, özellikle 10 ağustos sonrası olumsuz gezegensel etkiler nedeniyle elverişli olmayacak.

Aile için iletişim çok güçlü olmayacak ve süre gelen sorunlar da henüz çözülemeyecek.

EN SAĞLIKLI BURÇ: OĞLAK BURCU

Sağlığınız için iyi bir ay olacak. Sırtında kronik düzensizlikler ve mide ile ilgili sorunlar yaşayanlar, iyi bir rahatlama yaşayabilir.

Ayrıca bu ay, dikkat edilmesi gereken konu, aşırı çaba sarf etmekten kaçınmaktır. İşler sakince ve yolunda planlandığı gibi sonuçlanacak. Bu nedenle gereksiz stresten uzak durun.

İhracat / ithalat yapan veya yabancı ülkelerle iş yapanlar, müşteri ilişkilerine çok dikkat etmeli. Yatırım ya da yeni girişimler için pek uygun bir süreç değil.

Bu ayın ikinci yarısında kariyer konularında ilerleme kaydedeceksiniz. Kadınlar vasıtası ile iş hayatınızda karşınıza fırsatlar çıkabilir.

Çalışma koşulları da çok keyifli olacak. Genel olarak, faaliyet alanınızda ilerlemek için son derece faydalı bir ay.

Batı yönünde yapacağınız seyahatler çok verimli olacak!

Hemen bir valiz hazırla Oğlak burcu !

Bu ay, seyahatler için çok fazla fırsat olacak. Bu seyahatlerin en verimlisi batıya doğru gerçekleştirdiğiniz yolculuklar olacak. Ayrıca, yurtdışına bazı yararlı gezi fırsatları da gerçekleştirebilirsiniz.  

Aile atmosferi de keyif almanızı sağlayacak. Eşinizden, annenizden daha fazla ilgi ve sevgi görmeniz olası.  Bu ay çocuğunuz için oldukça faydalı olacak. Hoş davranışlarıyla kendilerini herkese sevdirecek.

KOVA BURCU

Sağlığınız için endişelenmenize gerek kalmayacağınız bir ay. Kronik hastalıklara bile çözüm bulabilirsiniz. Önemli bir rahatlama yaşayacaksınız.

Bu ay, kariyerde yeni olanakları araştırmak ve girişim yapmak için uygun bir süreç. Yazarlar, sanatçılar, müzisyenler ve diğer güzel sanatlar ile ilgilenenler son derece tatmin edici yaratıcı etkiler içinde olacak.

En avantajlı yön güney olmak üzere oldukça faydalı olacak birçok seyahat olacak.

Aile içinde bazı çekişme ve uyumsuzluktan etkilenebileceğiniz ve ciddi sorunların ortaya çıkabileceği bir ay.

Ailenizin bazı acil masraflarını karşılamak için devreye girmeniz gerekebilir. Yine de, önceden planlama ile böyle bir olasılığın önüne geçebilme ihtimaliniz var.

Kardeş ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz, eğer inatlaşma yaşarsanız bu durum çatışmaya dönüşebilir.

BALIK BURCU

Hem zihin hem de beden açısından oldukça sağlıklı olacağınız bir ay.

Devam eden bir davanız varsa karara bağlanabilir ama ertelenmesi sizin için daha uygun olacak.

Biraz sabır balık burçları !

Planlı işlerde beklenmedik aksilikler yaşayabilirsiniz!

Kariyer ile ilgili bir süredir devam eden baskılar artık meyvesini vermeye başlayacak.

Seyahatler ağustos ayı içerinde verimli geçecek.

Ağustos ayı içerisinde insanların önerilerini dinlemelisiniz. Onlar ile gerçek bağlar kurmanız liderlik özelliklerinizi göstermenizi sağlayacak.

Aile içinde uyum da oldukça güzel olacak.

Ağustos ayı içerisinde ay burcunuzda yaşayacağınız gelişmeleri aktardık, daha detaylı bilgi almak isteyenler Vedic Astrolog Kayhan Ergezen’in sosyal medya hesaplarını takibe alabilirler. Temmuz ayında burcunuzdaki değişimleri görebilmek için ise buraya tıklamanız yeterli. 🙂

Eylül ayında görüşmek üzere!

Yorum yapmak ister misin? :)